Iza Łęcka Iza Łęcka 19.09.2019 11:21
Nacon Revolution Pro Controller 3
1995V

Nacon Revolution Pro Controller 3 to kolejny specjalny pad do PS4 i PC. Znamy wszystkie funkcje

Nacon kontynuuje ekspansję kontrolerów na PlayStation 4 i PC. Producent zapowiedział kolejny pad, który ma zaoferować rozbudowane funkcje wpływające na doświadczenie graczy. Poznajcie szczegóły Nacon Revolution Pro Controller 3.

Na aktualnej generacji nie brakuje kontrolerów przygotowanych przez różnych producentów, a Nacon należy do grona firm chętnie zapewniających nowy sprzęt posiadaczom PlayStation 4. Najnowszy Nacon Revolution Pro Controller 3 został prawdopodobnie przygotowany dla graczy, których niezwykle zainteresował Nacon Revolution Unlimited Pro, jednak wysoka cena skutecznie blokowała decyzję o zakupie. .

Nacon Revolution Pro Controller 3 pod wieloma względami oferuje funkcje znane z DualShocka 4, twórcy jednak zapewniają cztery dodatkowe przyciski umieszczone na gripach. W zestawie znajduje się sześć ciężarków do dostosowania wagi sprzętu, 4 lub 8-kierunkowy d-pad, a do personalizacji przystosowane zostały analogi oraz wibracje. Lampki LED będą informować o przebiegu rozgrywki, kontroler otrzymał odczuwalne na dłoniach teksturowe wykończenie, a całość zestawu trafi do porządnego etui.

Gracz może korzystać z aż czterech profili (4x na PS4 i 4x na PC), jednak Nacon Revolution Pro Controller 3 podłączymy wyłącznie za pomocą dołączonego kabla. Nacon zrezygnował także z dodatkowych przycisków do dostosowania dźwięku, które były dostępne w modelu Revolution Unlimited Pro.

Nacon Revolution Pro Controller 3 będzie dostępny za 109,90 euro.

Nacon Revolution Pro Controller 3 pudełko

Sprawdźcie nasze recenzje sprzętu Nacona:

Źródło: https://wccftech.com/bigben-announce-nacon-revolution-pro-controller-3/

Tagi: Nacon Nacon Revolution Pro Controller Nacon Revolution Pro Controller 3