redakcja PPE redakcja PPE 19.09.2019 12:24
Ubisoft Far Cry wyprzedaż
1524V

Far Cry – promocja Ubisoftu na wszystkie gry z serii

Są na sali fani Far Cry? Ubisoft przygotował megapromocję na całą serię swoich gier w tym uniwersum. Zniżki obejmują m.in. pełne wydania na PS4, XOne i PC, a także na liczne DLC. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji sprawdzić najnowszych odsłon Far Cry lub zastanawialiście się na nadrobieniem zaległości, to teraz jest odpowiedni moment.

Promocja dostępna jest na oficjalnej witrynie Ubisoft Store. Wśród przecenionych tytułów znajdziecie najgłośniejsze produkcje z serii Far Cry.

Wyprzedaż gier z serii Far Cry w Ubisoft Store

Far Cry New Dawn

Far Cry New Dawn (PS4, XOne, PC; cena 87-89 zł)

Adam, recenzując tę część, wystawił jej ocenę 7.5, pisząc m.in.:

Ubi wycenia Far Cry New Dawn na około 160 zł, więc nikt nie ukrywa, że nie jest to pełnoprawna odsłona serii. Mimo że to na dobrą sprawę duży, samodzielny dodatek, gra się znakomicie. Mickey i Lou doskonale sprawdzają się w roli antagonistek, a gracz nie jest zawalony ogromem zbędnych aktywności. Może krócej i z mniejszym rozmachem, ale bawiłem się lepiej niż przy Far Cry 5.

Far Cry 5

Far Cry 5 (PS4, XOne, PC; cena 80-82 zł)

Tej odsłonie Rozbo wlepił ocenę 8, argumentując to:

Far Cry 5 pcha serię do przodu, w rejony jeszcze większej swobody i lepszych pomysłów. Nawet jeśli nie wykorzystał potencjału kluczowych postaci i czasem irytuje głupimi rozwiązaniami, to jednak zawsze skupia naszą uwagę na jednym - dobrej zabawie.

Far Cry 4

Far Cry 4 (PC; cena 48 zł)

Ta część zgarnęła u nas 8.5, a JaMaJ nie pozostawił złudzeń:

Po Far Cry 4 spodziewałem się „trójki” usadowionej w nowej lokacji. Dostałem jednak grę, w której jest więcej, piękniej, potężniej. Może i odtwórcza, ale fakt jest niezaprzeczalny - w dalszym ciągu gra się wyśmienicie, różnorodność i tworzone „w biegu” akcje zachwycają, arsenał zaspokoi największych fanów mordowania, fauna nie pozwala ograniczyć czujności, co-op daje radę, a fani rozgrywek multiplayerowych odnajdą się w Bitwie o Kyrat.

To oczywiście tylko część gier z serii, które objęte zostały promocją. Oprócz zniżek na poszczególne tytułu, m.in. Far Cry, Far Cry 2, Far Cry 3, Far Cry Blood Dragon, Far Cry 4, Far Cry Primal, Far Cry 5, czekają na Was również różne wersje wydań (Gold, Deluxe), a także zestawy, wśród których znajdziecie m.in. Platinum Pack na PC za 359,50 zł, w skład którego wchodzi 8 gier z serii Far Cry, oraz (do wyczerpania zapasów) zestawy konsolowe, m.in. Far Cry 5 The Father Edition ze steelbookiem, figurką, mapą świata, wersją deluxe i soundtrackiem za 439,90 zł. 

Cała promocyjna oferta dostępna jest w Ubisoft Store.

Materiał powstał przy współpracy z Ubisoft Polska.

Tagi: far cry 4 Far Cry 5 Far Cry New Dawn Ubisoft