Iza Łęcka Iza Łęcka 18.09.2019 11:37
Assassins Creed Film
654V

Assassin’s Creed Reboot może trafić na Disney+. Korporacja chce rozwijać uniwersum Ubisoftu

Pierwszy film na podstawie świata Assassin’s Creed podzielił graczy oraz krytyków. Twórcy zdecydowali się na kilka dziwnych decyzji, które nie zostały dobrze przyjęte przez społeczność zgromadzoną przy uniwersum Ubisoftu. Mimo to Disney podobno jest zainteresowany projektem we francuskiej serii.

W 2016 roku na wielkie ekrany zawitał „Assassin’s Creed”, którego realizacja pochłonęła 125 mln dolarów. Film zarobił ponad 240 mln dolarów, jednak projekt Justina Kurzela nie osiągnął oczekiwanych rezultatów. Pomimo to 20th Century Fox planowało stworzenie kontynuacji, ale po przejęciu korporacji przez Disney, projekt trafił do kosza.

Trudno zrezygnować z tak cennej i słynnej marki, więc studio Mouse House podobno znalazło nowy pomysł na Assassin's Creed – teraz ma powstać film przygotowany dla Disney+. Włodarze mają nawet rozważać stworzenie kolejnych projektów, ale oczywiście wszystko zależy od osiągów pierwszej produkcji. Najprawdopodobniej w planach jest zapewnienie pełnego rebootu z nowymi aktorami, który mógłby nawet trafić do kin, ale wciąż nie podjęto ostatecznych decyzji.

Nie jest to aktualnie potwierdzona wiadomość, lecz dziennikarz Wegotthiscovered otrzymał informację od zaufanych źródeł – tych samych, od których redaktor wcześniej słyszał o kontynuacji „Aladyna” oraz pracach nad serialem „She-Hulk” jeszcze przed oficjalną zapowiedzią.

Na potwierdzenie tych rewelacji musimy zaczekać, jednakże świat Assassin's Creed jest wciąż rozwijany przez Ubisoft, posiada oddane grono fanów, dlatego też Disney nie musiałby się męczyć z promocją nowego IP mając nieco ułatwioną sytuację.

Przeczytajcie również na naszym serwisie:

Źródło: https://wegotthiscovered.com/movies/disney-planning-reboot-assassins-creed-cast/

Tagi: Assassin's Creed Disney disney+ film reboot

Nie przegap