Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.09.2019 21:30
SteelSeries Arctis 1 Wireless
763V

SteelSeries Arctis 1 Wireless stawia na wszechstronność. Bezprzewodowy headset dla PS4, Switcha, PC i mobilek

SteelSeries przygotował nową wersję SteelSeries Arctis i sprzęt może zaciekawić szerokie grono odbiorców. Producent zapewnił bezprzewodowy headset, który podłączymy do PlayStation 4, Nintendo Switcha, urządzeń mobilnych oraz PC.

SteelSeries zaproponowało już graczom wiele ciekawych headsetów, ale odnoszę wrażenie, że najnowsze Arctisy mogą zostać docenione przez wielu. Firma oferuje bezstratną jakość dźwięku oraz niskie opóźnienie podczas łączności z PlayStation 4, Nintendo Switchem, komputerami osobistymi czy smartfonami.

Producent wyposażył sprzęt w niewielki nadajnik USB-C, który oferuje dostęp do technologii SteelSeries 2.4 GHz – jest to bez wątpienia świetna opcja, ponieważ jeden headset podłączycie aż do czterech różnych urządzeń. SteelSeries stawia na klientów korzystających ze słuchawek nie tylko w domach i z tego powodu wąska konstrukcja posiada odłączany mikrofon. Majk to znany ClearCast, która zapewnia naturalne i czyste brzmienie z redukcją szumów – znacie go już z modeli Arctis 3, 5, 7 i 9X.

Ehtisham Rabbani, CEO w SteelSeries, zapowiedział SteelSeries Arctis 1 Wireless następującymi słowami:

„Ciągły rozwój rynku gier na konsole i urządzenia mobilne sprawia, że potrzeby dźwiękowe graczy ulegają ewolucji, a ewolucja ta ma charakter bezprzewodowy. Gracze potrzebują prawdziwie wieloplatformowego zestawu słuchawkowego, który pozwala na łatwe przejście z jednego typu urządzeń na inne. Dokładnie to dostają od nas w słuchawkach Arctis 1 Wireless.”

Urządzenie nie otrzymało tym razem charakterystycznego pałąku przypominającego gogle narciarskie, ponieważ zdecydowano się teraz na dostosowanie sprzętu dla użytkowników w podróży. SteelSeries Arctis 1 Wireless oferuje nauszniki Airweave oraz stalową konstrukcję, a słuchawki podłączymy nie tylko za pomocą wspomnianego odbiornika, ale także dzięki przewodowi 3,5mm.

SteelSeries Arctis 1 Wireless zostało wycenione na 520 zł. Wkrótce znajdziecie na portalu naszą recenzję zestawu.

Warto spojrzeć:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: SteelSeries SteelSeries Arctis SteelSeries Arctis 1 Wireless