Devil's Hunt na niezłym zwiastunie. Polacy prezentują Desmonda w akcji

News
885V
Devil's Hunt na niezłym zwiastunie. Polacy prezentują Desmonda w akcji
Wojciech Gruszczyk | 13.09.2019, 19:15

W przyszłym tygodniu pierwsi gracze zapoznają się z Devil's Hunt. Produkcja wyląduje na PC, więc twórcy przygotowali nowy zwiastun. Materiał zapowiada historię i pozwala spojrzeć na kilka fragmentów rozgrywki.

17 września rozpocznie się wielka przygoda Desmonda. Bohater trafi na komputery osobiste i przedstawi swoją historię pierwszym graczom – na początku 2020 roku odbędzie się premiera na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych.

Dzisiaj otrzymaliśmy kawał dobrej prezentacji, ponieważ autorzy w skromny sposób wprowadzają graczy w fabułę, ale także pozwalają spojrzeć na kilka pojedynków. Bohater nadal nie pozbył się odrobinę drewnianych ruchów, ale akurat ten tytuł powinien trafić w gust graczy, którzy wyczekują na ciekawą opowieść... I oczywiście fanów twórczości Pawła Leśniaka.

Devil's Hunt to bardzo ciekawy projekt, ponieważ gra powstaje na podstawie książki, a szefem zespołu jest sam pisarz. Leśniak postanowił przenieść swój świat w nowe medium, założył studio, zatrudnił pracowników i przewodzi zespołowi, który rozwija tytuł.

Zamierzacie grać w Devil's Hunt?

Polecamy:

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych