Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.09.2019 14:15
Apex Legends
1276V

Apex Legends w Krakowie. Gracze walczą o pulę 500 000 dolarów – oglądajcie mecze [Dzień 2]

Najlepsi zawodnicy Apex Legends zjechali się z całego świata do Krakowa, gdzie właśnie odbywa się turniej Apex Preseason Invitational. Wydarzenie jest transmitowane do Sieci, więc każdy zainteresowany może oglądać dynamiczne starcia.

Apex Legends Preseason Invitational to pierwszy tak duży turniej w Polsce (na świecie?) w produkcję Respawn Entertainment. Najlepsze drużyny z całego świata zjechały do Krakowa, by walczyć o pulę nagród wynoszącą okrągłe 500 000 dolarów. W Polsce pojawili się najlepsi gracze z całego świata w tym złoci medaliści zawodów X-Games: TSM, Fnatic, Virtus Pro, T1, MVP.

Cały turniej można oglądać w Alvernia Planet w Krakowie (koszt biletu na widownię to 100 zł), ale zainteresowani mogą także oglądać wydarzenie za pośrednictwem Sieci – organizatorzy przygotowali transmisje na Twitchu, YouTube, Facebooku i Mixerze.

Do naszego kraju zjechało 80 zespołów, które do niedzieli rozegrają kilkanaście zaciętych starć, więc jeśli nie macie większych planów, to możecie obserwować wydarzenie. Akurat Apex Legends to jeden z tytułów nadających się do oglądania – przy odpowiednim komentarzu można się łatwo wkręcić w akcję na ekranie.

Warto spojrzeć:

[Aktualizacja]

Wstawiliśmy link do transmisji z dzisiejszych rozgrywek

Tagi: Apex Legends Electronic Arts Respawn Entertainment