Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.09.2019 20:18
The Game Awards
611V

The Game Awards powraca. Geoff Keighley zaprasza na show

Geoff Keighley potwierdził ostateczną datę tegorocznego The Game Awards. Organizator już teraz wspomina o prezentacji nowych produkcji i przygotowuje widzów na wielkie show. Gracze mogą szykować się na zapowiedzi nowych tytułów.

7 grudnia 2018 roku odbyło się ostatnie The Game Awards, na którym zobaczyliśmy między innymi Mortal Kombat 11, Devil May Cry 5, Crash Team Racing Nitro Fueled, Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order oraz Far Cry New Dawn. Pełne podsumowanie konferencji zobaczycie na naszej stronie.

Teraz Geoff Keighley szykuje się na kolejne TGA i potwierdził datę wydarzenia – impreza odbędzie się 12 grudnia, czyli za dokładnie trzy miesiące. Ponownie na The Game Awards zobaczymy nowe gry, materiały z nadciągających hitów oraz oczywiście całą ceremonię wręczenia nagród najlepszym tytułom 2019 roku.

The Game Awards 2019 może okazać się naprawdę ważnym show z jednego powodu – będzie to ostatnia szansa na pokazanie swoich gier na dużej konferencji przed premierami w pierwszym kwartale 2020 roku. Jak wiadomo w pierwszych miesiącach przyszłego roku zagramy w wiele hitów, więc na TGA powinniśmy spojrzeć na kilka ciekawych materiałów.

Warto sprawdzić inne materiały z TGS na naszym portalu:

Źródło: Twitter

Tagi: Geoff Keighley tga The Game Awards the game awards 2019