Iza Łęcka Iza Łęcka 10.09.2019 10:28
watchmen bohaterka
406V

Watchmen od HBO na kolejnym ciekawym materiale. A Ty jak reagujesz na człowieka w masce?

„Watchmen” coraz pewniej wkracza na salony. Alternatywna historia o superbohaterach przeniesiona na ekrany pokaże nam nieco inny wizerunek herosa, do którego już dawno przywykliśmy. HBO prezentuje kolejny materiał o serialu – sprawdźcie go z nami.

Do premiery jednego z najbardziej wyczekiwanych seriali HBO jesienno-zimowego sezonu pozostało już coraz mniej czasu- „Watchmen” startuje już 20 października. Stacja więc coraz śmielej rusza z akcją promocyjną.

Podejmując się adaptacji komiksu DC, który został współtworzony i ilustrowany przez Dave'a Gibbonsa, w obsadzie znajdziemy takie gwiazdy jak chociażby Reginę King (laureatka Oscara 2018 za rolę drugoplanową w „Gdyby ulica Beale umiała mówić”, „Ray”, „Seven Seconds”), Jeremy'ego Ironsa („Szklana pułapka 3”, „Człowiek w żelaznej masce”, „Kupiec wenecki”), Dona Johnsona („Nash Bridges”, „Adwokat diabła”) czy Jean Smart („Dziewczyna z Alabamy”, „Fargo 2”). Za produkcję odpowiada Damon Lindelof („Lost”, „Prometeusz”, „Star Trek”). Najnowsza produkcja HBO ma nam przybliżyć alternatywny świat, gdzie role zostają nieco odwrócone. 

W najnowszym materiale twórcy przybliżają nam kolejne aspekty życia w świecie, gdzie to superbohaterowie są wyjęci spod prawa. Jak społeczność przyjmuje superbohaterów i ludzi ukrywających swoje oblicze pod maskami? Zarówno dobrzy jak i źli ukrywają swoje twarze, co wpływa również na ich postępowanie. W materiale zakulisowym o serialu opowiadają nie tylko twórcy, ale również aktorzy wcielający się w główne role.

Sprawdźcie również z nami:

Źródło: YouTube.com

Tagi: aktorzy hbo watchmen zwiastun

Nie przegap