Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.09.2019 22:30
Assassins Creed Odyssey Wrzesień Bohater
1910V

Assassin's Creed: Odyssey otrzyma sporo nowej zawartości. Ubisoft pokazuje wrześniową aktualizację

W 2019 roku nie otrzymamy nowej odsłony serii Assassin's Creed, więc Francuzi wciąż rozwijają ubiegłoroczną przygodę. Właśnie został opublikowany zwiastun potwierdzający nową zawartość z Assassin's Creed: Odyssey. Szykujcie się na ciekawe DLC.

Assassin's Creed: Odyssey trafiło na rynek w październiku ubiegłego roku i gra zgarnęła noty na poziomie 84%. Wielu dziennikarzy zachwalało przyjętą koncepcję, ponieważ twórcy skupili się na elementach RPG, nie zapomnieli o ciekawej historii i wrzucili graczy do ogromnego świata przepełnionego zawartością.

Twórcy jednocześnie zapowiedzieli, że chcą systematycznie rozwijać produkcję przez publikację kolejnych dodatków. We wrześniu pobierzemy:

  • Discovery Tour: Ancient Greece
  • Ostatnia darmowa opowieść z Grecji: próba Sokratesa
  • Nowy pakiet postaci: Myrmidon

Świetnie na pewno zapowiada się ten pierwszy element, dzięki któremu gracze otrzymają dostęp do najciekawszych i najbardziej rzetelnych faktów dotyczących świata przedstawionego. Studio zapewni 30 tras, podczas których zostaniemy obładowani informacjami, a na końcu otrzymamy nawet szansę wzięcia udziału w krótkim quizie. Discovery Tour: Ancient Greece będzie dostępny za darmo od jutra – na wszystkich platformach.

Jeśli macie ochotę na bardziej standardową rozgrywkę, to do Assassin's Creed: Odyssey trafi ostatnia opowieść.

Więcej o grach Ubisoftu:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Assassin's Creed: Odyssey Ubisoft