Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 07.09.2019 15:48
A Year of Rain. Zapisy do bety RTS-a ruszyły!
606V

A Year of Rain. Zapisy do bety RTS-a ruszyły!

Od dzisiaj możemy zapisywać się do beta-testów najnowszej produkcji studia Daedalic i liczyć, że zostaniemy wybrani.

Najnowsze dzieło niemieckiego studia, Daedalic Entertainment - znane z Filary Ziemi czy Shadow Tactics: Blades of the Shogun - postanowiło powrócić do gier w kategorii RTS. 

Twórcy otworzyli zapisy do beta-testów. Wszyscy chętni, którzy chcą przetestować produkcję, muszą wejść tutaj i wypełnić formularz. Niestety, samo zapisanie nie gwarantuje Wam udziału w becie, miejsca są ograniczone. Lepsza wiadomość jest taka, że przewidziane jest kilka terminów testów, więc jeśli nie uda Wam się udać za pierwszym razem - śledźcie swoje skrzynki e-mail - jest szansa, że zostaniecie zaproszeni na kolejną turę beta-testów.

"A Year of Rain" to kooperacyjna strategia czasu rzeczywistego. W grze będzie dostępny rozbudowany tryb fabularny oraz potyczki sieciowe - oba tryby będą dostępne w formule 2vs2. Oczywiście, jeśli preferujecie samotną rozgrywkę, grę będzie można przejść w pojedynkę, ale jak sami mówią twórcy - ich produkcja jest projektowana z myślą o współpracy. Co więcej, ujawniono także drugą grywalną frakcję, zwaną Niespokojnym Pułkiem. To krwiożercy watażkowie służący Lady Lloronie. Na poniższym screenie, możecie zobaczyć ich w akcji.

Premiera zapowiedziana jest na rok 2020, produkcja wyjdzie tylko na platformę PC.

 

 

Tagi: a year of rain Daedalic Entertainment