Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 05.09.2019 20:10
Steam. Nowy wygląd platformy Valve wejdzie w życie już niedługo!
1286V

Steam. Nowy wygląd platformy Valve wejdzie w życie już niedługo!

W końcu doczekaliśmy się odświeżenia wyglądu Steama. Prezentuje się to na prawdę ładnie.

Jak pamiętamy, Valve w marcu tego roku zapowiedziało, że ma zamiar odświeżyć wygląd swojej platformy, Steam. W końcu się doczekaliśmy - do sieci trafiły zdjęcia, które przedstawiają zapowiadane zmiany. Na pierwszy rzut oka wygląda to nieźle. Jeśli chcecie przetestować odświeżoną platformę jak najszybciej, na dole macie instrukcję jak to zrobić.

Największe zmiany zaszły na głównej stronie biblioteki. Widzimy tutaj sekcję informacji na temat aktualizacji gier czy też aktywności znajomych.

Doczekamy się również możliwości sortowania gier. Z listy filtrowania wystarczy wybrać interesującą nas kategorię, a lista sama się odświeży. Możemy również zakładać swoje własne kategorie gier - na przykład "Polskie gry" i wrzucić tutaj takie produkcje jak Wiedźmin 3, Dying Light czy Frostpunk. 

Kolejna ciekawa możliwość wprowadza podsumowanie naszej rozgrywki. Po każdym wyłączeniu gry pojawi nam się informacja, w której znajdą się takie informacje jak nowe osiągnięcia z danej gry czy otrzymane karty. 

Beta startuje 17 września. Jeśli chcecie przetestować nowy design Steama, wystarczy wejść w zakładkę Steam, potem Ustawienia, a następnie w Koncie znaleźć „Udział w testach beta” i wybrać odpowiednią opcję. Jeśli jednak nie przekonał Was nowy wygląd, możecie spać spokojnie aż do czasu ukończenia testów. Z czasem każdy z nas zostanie zmuszony do użytkowania odświeżonego Steama.

 

Tagi: gaben newell Steam Valve

Nie przegap