Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 04.09.2019 21:00
Splinter Cell. Noktowizor ze sklepu GameStop zwiastuje nową część serii
709V

Splinter Cell. Noktowizor ze sklepu GameStop zwiastuje nową część serii

Sklep GameStop, w swojej ofercie udostępnił replikę noktowizora Sama Fishera. Kolejna część bliżej niż dalej?

W ofercie sklepu GameStop, pojawiła się replika noktowizorów Sama Fishera - która sugeruje, że najnowsza odsłona już powstaje. Prezes Ubisoftu, Yves Guillemot, niedawno potwierdził, że kolejna część Splinter Cella jest w planach. Na potwierdzenie tych informacji nie musieliśmy czekać długo.

Jeden z użytkowników Reddita, odkrył dzisiaj w ofercie sklepu GameSpot, replikę noktowizorów noszonych przez Sama Fishera - głównego bohatera serii Splinter Cell. Google można było kupić przedpremierowo za 40 dolarów, a wysyłka miałaby odbyć się 1 listopada 2019 roku. W opisie produktu napisano, że po "dziewięciu wydanych wysokobudżetowych tytułów, na horyzoncie pojawia się kolejna, dziesiąta odsłona". Jak wiemy, seria Splinter Cell doczekała się tylko sześciu głównych odsłon - najprawdopodobniej właściciele sklepu wzięli też do zestawienia produkcje niskobudżetowe, związane z serią o Fisherze.

Wychodzi na to, że na konkretne informacje poczekamy krócej niż zakładaliśmy. Jeśli gra miałaby wyjść jeszcze w tym roku, twórcom nie zostało za dużo czasu. Pamiętajmy jednak o zapowiedzi spin-offa serii Far Cry. Ubisoft wypuścił pierwszy trailer Far Cry New Dawn na początku grudnia, a sama gra premierę miała w połowie lutego. 

Tagi: splinter cell: blacklist Ubisoft