Iza Łęcka Iza Łęcka 04.09.2019 08:50
watchmen HBO data premiery
769V

Watchmen od HBO z datą premiery. Przygotujcie się na intensywną końcówkę roku z superbohaterami

HBO przygotowuje widzów na kolejny potencjalny hit. Stacja pokłada nadzieje w „Strażnikach”, którzy mają pod koniec roku walczyć z największymi hitami konkrecyjnych platform SVOD. „Watchmen” otrzymał ostateczną datę premiery – termin jest niezwykle wymowny.

Jesień w HBO i HBO GO zapowiada się bardzo interesująco. Stacja zapewniając widzom kilka mocnych produkcji, planuje odciągnąć klientów od propozycji Netflixa, Amazonu oraz Disneya. Jak wiadomo już na początku listopada walkę o rynek rozpocznie Disney+, więc najwięksi muszą szczególnie brać pod uwagę to wydarzenie, tworząc harmonogram wszelkich nowości.

Najprawdopodobniej właśnie z tego powodu „Watchmen” zadebiutuje już 20 października w Stanach Zjednoczonych oraz pewnie 21 października w Polsce. Krytycy są przekonani, że jest to jeden z najważniejszych projektów HBO po zakończeniu emisji „Gry o tron”.

„Watchmen” nie będzie kontynuować historii znanej z komiksów. Twórcy postawili na osadzenie wydarzeń w znanym uniwersum, ale odcinki zostaną dostosowane do współczesnych realiów, zadając szczególnie aktualne pytania. Fani zobaczą superbohaterów wyjętych spod prawa, chociaż równocześnie ekipa HBO za zadanie obrała pomieszanie znanych z nowymi motywami – to po prostu nowi „Strażnicy”.

Za serial odpowiada Damon Lindelof („Lost”, „Pozostawieni”), który przygotowuje widzów na superbohaterów w erze Donalda Trumpa, Wladimira Putina oraz Theresy May.

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Źródło: Twitter.com

Tagi: data premiery hbo hbo go watchmen