Iza Łęcka Iza Łęcka 03.09.2019 10:41
Yooka-Laylee and the Impossible Lair bohaterowie
389V

Yooka-Laylee and the Impossible Lair ma datę premiery. Urocza przygoda na zwiastunie i rozgrywce

Sympatyczny Yooka i uroczy Laylee powrócą już na początku października. Twórcy opublikowali zwiastun zdradzający datę premiery, jednocześnie padło embargo na prezentację rozgrywki. Zobaczcie materiały z Yooka-Laylee and the Impossible Lair.

Playtonic Games kilka tygodni temu zapowiedziało, że chce wydać Yooka-Laylee and the Impossible Lair jeszcze w 2019 roku, tymczasem otrzymaliśmy już ostateczną datę premiery. Platformówka zadebiutuje 8 października. Gracze mogą z tej okazji składać zamówienia przedpremierowe – pudełkowe wydanie w polskich sklepach zostało wycenione na 109 zł (wersja na PS4 i XOne).

Twórcy nie tylko udostępnili sympatyczny zwiastun, ale dziennikarze otrzymali szansę zaprezentowania rozgrywki - więc poniżej zobaczycie fragmenty, na których bohaterowie przedzierają się przez kolejne lokacje.

Yooka-Laylee and the Impossible Lair zapowiada się na przyjemną platformówkę stworzoną od fanów dla fanów klasyki - tym razem kameleon i nietoperz muszą połączyć siły w dotarciu do Niemożliwego Legowiska, by pokonać najnowszego wroga. Twórcy podczas kreowania gry inspirowali się takimi klasykami jak Banjo-Kazooie oraz Donkey Kong Country.

Więcej materiałów z Yooka-Laylee and the Impossible Lair znajdziecie na naszym portalu:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Playtonic Games Team 17 Yooka-Laylee and the Impossible Lair