Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.09.2019 19:00
Shantae and the Seven Sirens na gameplayu
639V

Shantae and the Seven Sirens na pierwszym materiale wideo

Jeśli wyczekiwaliśmy jakichkolwiek informacji o nowej części przygód uroczej Shantae, to dzięki GameXplain wreszcie możemy przyjrzeć się rozgrywce! 

Nareszcie, po długich oczekiwaniach na jakąkolwiek informację odnośnie do kontynuacji przygód pół-dżinki, otrzymaliśmy coś nowego! I to nie byle jakiego, albowiem w Internecie pojawił się właśnie materiał z gry, w którym możemy zobaczyć, jak wygląda nadchodząca część. 

Shantae and the Seven Sirens pierwszy raz usłyszeliśmy w marcu bieżącego roku. WayForward nie zdradziło wtedy zbyt wielu informacji na jej temat, a nawet sam tytuł okraszony był jedynie "piątką". 

Teraz, dzięki kanałowi GameXplain na YouTube, możemy przyjrzeć się temu, jak prezentuje się rzeczona gra. Sprawdzić mogli ją gracze obecni na PAX West 2019. Demo pokazuje nam całkiem sporo elementów nadchodzącej części. Możemy rzucić okiem na cały jeden etap, nową transformację bohaterki i pierwszego bossa!

Na ten moment wciąż nie wiemy, kiedy gra się ukaże. Należy jednak wierzyć w początkowe zapewnienia twórców i liczyć, że jeszcze w tym roku przyjdzie nam zagrać w Shantae and the Seven SirensTymczasem rzućcie okiem na cały materiał:

Przeczytaj także:

Źródło: https://nintendosoup.com/heres-a-first-look-at-shantae-and-the-seven-sirens-gameplay/

Tagi: Shantae and the Seven Sirens WayForward