Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 31.08.2019 17:15
Risk of Rain 2 na nowych konsolach
900V

Risk of Rain 2. Niespodziewana premiera gry na konsolach

Po świetnym debiucie i wyjściu gry z fazy Wczesnego Dostępu przyszła pora premiery Risk of Rain 2 na konsolach!

Risk of Rain 2 to tytuł, który okazał się sprzedażowym hitem, jakiego nie przewidzieli nawet sami twórcy. Już w maju, miesiąc po starcie gry w wersji Early Access, rozeszła się w liczbie ponad miliona kopii. Biorąc to pod uwagę, chęć wydania jej na nowe platformy nie może zaskakiwać. 

Podczas panelu Indieworld, na tegorocznym Gamescomie, wydawcy gry, Gearbox, zapowiedzieli, iż oficjalne opuszcza ona fazę Wczesnego Dostępu na platformie Steam. Informacja ucieszyła fanów, choć nawet Ci najwięksi nie mogli przypuszczać, iż gra tak nagle pojawi się na kolejnych platformie

Druga część Risk of Rain pojawiła się dziś w sklepach Microsoftu, Sony oraz Nintendo. W oficjalnym opisie, na stronie, możemy przeczytać:

Żaden bieg nie będzie już taki sam z losowymi etapami, wrogami, bossami i przedmiotami. Graj w pojedynkę lub współpracuj z czterema przyjaciółmi, aby stawiać czoła hordom potworów, zdobywać nowe łupy i znaleźć sposób na ucieczkę z planety, na której się znalazłeś. Dodatkowi ocalali, kolejne poziomy, przedmioty, wrogowie i inne funkcje są wciąż w fazie rozwoju, ale będą dodawane z czasem, w formie darmowych aktualizacji!

Risk of Rain 2 jest do kupienia na konsolach za 124 złote!

Więcej o tym tytule:

Źródło: https://nintendosoup.com/risk-of-rain-2-pours-onto-switch-today-in-a-surprise-release/

Tagi: Hopoo Games Risk of Rain 2