Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 31.08.2019 15:50
We Happy Few - pierwsze informacje i zwiastun nowego DLC
438V

We Happy Few - pierwsze informacje i zwiastun nowego DLC

Studio Compulsion Games zapowiada kolejne DLC do gry We Happy Few. Zespół pokusił się o wypuszczenie zwiastunu.

Ekipa z Kanady zapowiedziała DLC do gry We Happy Few. Rozszerzenie zatytułowane "We All Fall Down" będzie trzecim, a zarazem ostatnim DLC wydanym do owej produkcji. Posiadacze karnetu sezonowego oraz Edycji Deluxe, mogą się uśmiechnąć, ponieważ "We All Fall Down" będzie dostępne dla właścicieli tych wersji. Inne osoby, zainteresowane kupnem mogą oczywiście nabyć produkt oddzielnie - albo zaopatrzyć się w Season Passa i otrzymać również resztę rozszerzeń dostępnych dla produkcji studia Compulsion Games. 

O samym DLC wiemy na razie mało. Krążą już plotki, że zawartość DLC będzie połączona z główną historią i zabierze nas na znane już tereny z podstawowej wersji tytułu. Według doniesień, w rozszerzeniu skupimy się na społeczeństwie miasta oraz spróbujemy się dowiedzieć, dlaczego Komitet Wykonawczy postanowił zbudować miasto? Nadszedł ostatni rozdział dla gry We Happy Few - owe rozszerzenie ma zamknąć definitywnie historię oraz świat.

Twórcy nie podzielili się z nami datą premiery, ale powinniśmy spodziewać się produktu jeszcze w tym roku. Wczoraj został udostępniony pierwszy trailer, na którym widzimy m.in. znaną z podstawki Sally oraz płonące ulice miasteczka Wellington Wels.

 

Warto zajrzeć:

Tagi: Compulsion Games Gearbox Publishing We Happy Few