Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 30.08.2019 17:12
Blair Witch - twórcy przypominają o premierze gry zwiastunem
906V

Blair Witch - twórcy przypominają o premierze gry zwiastunem

Polskie studio Bloober Team przypomina o dzisiejszej premierze horroru - Blair Witch. Na oficjalnym kanale YouTube został właśnie opublikowany świeżutki zwiastun.

Dzisiejszego dnia odbywa się premiera gry Blair Witch. Ekipa Bloober Team z Krakowa, opublikowała trailer, przypominający o najnowszej produkcji. W zwiastunie nie brakuje mrocznych, przerażających scen, zachęcających do zakupu horroru.

Akcja toczy się w roku 1996 w Stanach Zjednoczonych. W grze wcielamy się w byłego policjanta o imieniu Ellis, który został wysłany do lasu Black Hills w pobliżu Burkittsville w stanie Maryland. Jego zadaniem jest odnalezienie chłopca o imieniu Peter Shannon. Bohater musi zmierzyć się ze swoimi lękami, jak i również z wiedźmą z Blair, która nawiedza lasy. Podczas przygód ma nam pomóc wierny towarzysz, pies o imieniu Bullet. Naszemu przyjacielowi możemy dawać polecenia, m.in pozostania w miejscu czy przeszukaniu najbliższego otoczenia. 

Przypomnijmy, że jednokrotne przejście produkcji ma wystarczyć od 5 do 6 godzin. Gra ma być wspierana po premierze, dodając nowe wydarzenia rzucające nowe światło na zakończenia. Dzięki temu gracze mają chętnie powracać do Blair Witch. Wersje pudełkowe można zamawiać już od długiego czasu. Wysyłka ma się odbyć w drugiej połowie września tego roku. Gra jest dostępna również w wersji cyfrowej. Można się w nią zaopatrzyć m.in na Steamie. Posiadacze Xbox Game Pass mogą już rozpocząć pobieranie. Produkcja nie jest dostępna dla konsoli PS4.

Więcej o grze:

Tagi: Blair Witch Bloober Team Lionsgate Interactive premiera trailer zwiastun