Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.08.2019 13:45
Anthem bohaterka
2378V

Anthem i Battlefield 5 za mniej niż 60 zł. Promocja na konsolowe wydania gier EA

Ostatnie produkcje Electronic Arts trafiły do nowej promocji. Anthem i Battlefield 5 można już wyrwać za mniej niż 60 zł i w tym wypadku klient otrzyma pudełkowe wydania produkcji. Poznajcie szczegóły oferty, w której możecie wyrwać dwa tytuły.

Anthem i Battlefield 5 są systematyczne rozwijane. BioWare walczy o swoją nową markę, a DICE wrzuca do cenionej strzelanki kolejną zawartość. Obie produkcje będą musiały wkrótce zmierzyć się z mocnymi hitami, więc pojawiają się kolejne, ciekawe promocje.

W najnowszej ofercie można zgarnąć Anthem i Battlefield 5 na konsole w naprawdę dobrych cenach:

  • Anthem (PS4) PL + nakładki na Dualshock 4 – 64,90 zł
  • Anthem(XOne) PL – 59,90 zł
  • Anthem Edycja Legion Świtu (XOne) PL – 74,90 zł
  • Battlefield V (PS4) PL + nakładki na Dualshock 4  – 79,90 zł
  • Battlefield V (XOne) PL – 59,90 zł

Jest to na pewno dobra okazja do zapoznania się z tytułami i wrzucenie pudełek do kolekcji – obie produkcje pewnie wkrótce trafią do EA Access, ale fani klasycznej dystrybucji mogą zainteresować się ofertą. Warto pamiętać, że oba studia wciąż pracują nad tytułami. BioWare stara się naprawić sytuację i zaprowadzić porządek na serwerach, ale DICE w ciekawy sposób rozwija pozycję oferując nowe mapy oraz dorzucając kolejne tryby. Jeśli EA nie podejmie drastycznych ruchów, to przynajmniej przez rok będziecie mogli cieszyć się grami.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/konsolowy-anthem-i-battlefield-v-taniej-w-muve/

Tagi: Anthem BioWare Electronic Arts

Nie przegap