Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.08.2019 08:43
Mortal Kombat w kinach
1824V

Mortal Kombat w kinach. Znamy aktorów wcielających się w Sonyę i Kano

Filmy bazujące na bijatykach to zazwyczaj straszne i kiczowate szmiry. Być może jednak tym razem lepiej pójdzie w przypadku nowej ekranizacji Mortal Kombat.

Od kilku tygodni znamy już część obsady z nowego filmu Mortal Kombat. Wiadomo już, że w filmie wystąpi Mehcad Brooks, który wcieli się w Jaxa. Na ekranie zobaczymy też Tadanobu Asano (znanego z "Thor: Ragnarok"), który zagra Raidena oraz debiutantkę z Australii, Sisi Stringer jako Mileenę. Wiadomo też, że w roli Sub-Zero zobaczymy Joe Taslima, a w Liu Kanga wcieli się Ludi Lin.

Teraz pora na kolejne nazwiska. Hollywood Reporter podaje dzisiaj, że w filmie jako Sonya Blade wystąpi Jessica McNamee (znana z "The Meg"). Pewne jest już, że Josh Lawson (znany z "Kłamstw na sprzedaż") wcieli się w Kano. W filmie pojawi się też w jednej z ważniejszych ról Lewis Tan (znany z "Wu Assassins" i "Deadpool 2"), ale nie wiadomo jeszcze w jakiego zawodnika z uniwersum Mortal Kombat się wcieli.

Filmowy Mortal Kombat ma być rebootem dla całej marki w kinach. Cały czas trwają castingi, więc na szybkie pojawienie się obrazu w kinach nie mamy co liczyć. Wiadomo, że zdjęcia będą kręcone w południowej Australii, a producentami są Larry Kasanoff, E. Bennet Walsh i Michael Clear. Premiery filmu ma się odbyć 5 marca, 2021 roku. 

Warto sprawdzić:

Tagi: film kino mortal mortal kombat