Iza Łęcka Iza Łęcka 27.08.2019 10:09
mroczne materie zwiastun
736V

Mroczne materie na nowym zwiastunie. O dziewczynce, która zmieni światy

Nadchodzący serial fantasy stanowi niezwykłą gratkę dla widzów HBO. Sprawdźcie z nami najnowszy zwiastun produkcji bazującej na znanym książkowym uniwersum.

HBO może poszczycić się całkiem zacną końcówką roku optującą w wiele nowych produkcji, jak i tych, które już zostały docenione przez widzów. Do tej przyjemności na pewno można zaliczyć „Mroczne materie”, które za niedługo zawitają na platformie.

„Mroczne materie” bazuje na trylogii Philipa Pullmana, która została wydana w jednotomowej powieści. Skupiając się na głównym wątku poszukiwań przyjaciela przez główną bohaterkę Lyrę, nie tylko odkrywamy działalność sekretnej organizacji, ale i smakujemy w podróżach poprzez różne światy i wymiary. W trakcie podróży napotykamy na zaskakujące stworzenia oraz tajemnice, które wpłyną na losy wielu.

Ta wyczekiwana produkcja HBO i BBC, doczekała się już drugiego zwiastuna, skupiającego się wokół postaci dziewczynki. Tym razem najświeższy materiał został udostępniony przez BBC. W serialowej obsadzie możemy zobaczyć między innymi Dafne Keen, Ruth Wilson czy Jamesa McAvoy. Za scenariusz odpowiada Jack Thorne. Premiera serialu zaplanowana jest na listopad, jednak brak konkretnej daty.

Polecamy również na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: hbo hbo go mroczne materie zwiastun