Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.08.2019 16:24
Astro Bot PS4
5257V

Astro Bot za darmo dla wybranych posiadaczy PS4. Sony rozdaje grę

Od dwóch dni napływają do nas sygnały od szczęśliwych graczy, którzy otrzymali wiadomość od Sony. Japończycy zdecydowali się podarować im Astro Bot i zdecydowałem się wspomnieć o tej akcji na naszym portalu, ponieważ wielu graczy nawet nie wie, że może za darmo poznać najlepszą grę na PlayStation VR.

Astro Bot to zdecydowanie jedna z najlepszych gier dostępnych wyłącznie na PlayStation VR. Tytuł trafiłna rynek w październiku ubiegłego roku i zgarnął oceny na poziomie 90%. W swoim czasie przygodę wychwalali dziennikarze, którzy z przyjemnością spędzili ponad 7 godzin w wirtualnej rzeczywistości.

Od samego rana dostałem od Was kilka wiadomości, w których prosicie o informację – Sony na początku weekendu zdecydowało się rozdać niektórym graczom Astro Bot. Zainteresowani otrzymują kod w wiadomości e-mail.  

Trudno powiedzieć, kto może otrzymać za darmo Astro Bot, ale warto na pewno sprawdzić skrzynki, na których posiadacie swoje główne konta PlayStation. Jak wiadomo niezbędne jest zezwolenie na wysyłanie takich prezentów.

Pierwszą wiadomość opublikował gracz z Australii, jednak następnie pojawiło się sporo pozytywnych głosów od klientów z innych krajów. Co ich łączy? Wszyscy posiadają PlayStation Plus, ale co ważne – niektórzy nie mają w domach PlayStation VR.

Kod można wykorzystać do końca grudnia.

Astro Bot za darmo

Warto spojrzeć:

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2019/08/24/sony-sending-astro-bot-free-code/

Tagi: Astro Bot: Rescue Mission Japan Studio Sony Interactive Entertainment