Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.08.2019 17:20
Little Nightmares II z informacjami
491V

Little Nightmares II jest znacznie dłuższe i większe niż pierwsza część

Sama zapowiedź Little Nightmares II nie przyniosła nam zbyt wielu informacji na jej temat. Teraz, tydzień od tego wydarzenia, poznaliśmy kilka ciekawostek dotyczących projektu. 

Little Nightmares II to sequel cieplutko przyjętej produkcji z 2017 roku. Gra była niezwykle klimatycznym i nietypowym horrorem, który zaskarbił sobie sympatię bardzo wielu fanów. Decyzja o wyprodukowaniu kolejnej części nie może dziwić. 

Oczekujących informacji o projekcie zasmucił fakt, iż pierwszy zwiastun przedstawił nam tak niewiele szczegółów. Teraz jednak Lucas Roussel oraz Dave Mervik, którzy odpowiadają za grę, podzielili się kilkoma ważnymi informacjami na jej temat. W rozmowie z Twinfinite mówili:

Jednym z zarzutów dotyczących pierwszej części było to, iż była ona za krótka. Tym razem celujemy w coś obszerniejszego z większymi terenami, większą różnorodnością i znacznie pokaźniejszą liczbą wrogów. 

Uważamy, że poprawić warte także systemy punktów zapisu. Czas ładowania po odrodzeniu był nieco za długi. To coś, co wzięliśmy pod lupę i zamierzamy znacząco ulepszyć w sequelu. 

Roussel zaznaczył, że mają dużo pomysłów na rozwój gry, ale na tym etapie produkcji nie chcą i nie mogą zdradzić zbyt wielu szczegółów. Nadmienił natomiast, iż gra będzie zdecydowanie dłuższa

Data premiery Little Nightmares II nie jest jeszcze znana, ale wiemy, iż pojawi się w 2020 roku na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC!

Sprawdź też:

 

Źródło: https://twinfinite.net/2019/08/little-nightmares-2-longer/

Tagi: Bandai Namco Little Nightmares II Tarsier Studios

Nie przegap