Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.08.2019 22:00
Ancestors The Humankind Odyssey małpka
652V

Ancestors: The Humankind Odyssey na premierowym zwiastunie. Małpy walczą o życie

Panache Digital Games w przyszłym tygodniu wpuści pierwszych graczy do swojego nowego świata. W Ancestors: The Humankind Odyssey wcielimy się w małpy i będziemy walczyć o przetrwanie. Premierowy zwiastun dobrze zapowiada atrakcje przygotowane przez twórcę serii Assassin's Creed.

Ancestors: The Humankind Odyssey zapowiada się na przyjemną opowiastkę, w której otrzymamy swobodę działań. Rozpoczniemy historię jako młoda małpa i następnie będziemy eksplorować świat. Twórcy nie zamierzają prowadzić nas za rączkę, bo każdy śmiałek ma opowiedzieć w tym tytule swoją historię.

Interesującym elementem Ancestors: The Humankind Odyssey jest oczywiście ewolucja, ponieważ każde nasze działanie wpłynie na rozwój bohatera. Przez wykonywanie czynności nauczymy się nowych rzeczy, które mogą nam pomóc w rozwoju.

Aktualnie Ancestors: The Humankind Odyssey trafi wyłącznie na komputery osobiste, ale deweloperzy pracują już nad edycją na konsole. Wersja na PlayStation 4 i Xboksa One zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Więcej o Ancestors: The Humankind Odyssey przeczytacie na naszej stronie:

Tagi: Ancestors: The Humankind Odyssey Panache Digital Games Private Division