Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.08.2019 11:10
HBO Go ceny w Polsce
1217V

HBO Go może niedługo podnieść ceny w Polsce

Od października zeszłego roku abonament miesięczny na HBO GO kosztuje niecałe 20 zł. Wg nieoficjalnych doniesień serwis szykuje się jednak do wprowadzenia na naszym rynku podwyżki.

Miesięczny abonament w HBO Go ma niedługo wynosić 24,90 zł. Obecnie za miesięczną subkrypcję w rzeczonym serwisie trzeba płacić 19,90 zł.

Wieści pochodzą od informatorów portalu Pressserwis. Decyzja o podniesieniu ceny abonamentu w Polsce o 5 zł związana jest z wycofaniem się z rynku platformy VOD Showmax, z którą konkurowało cenowo HBO Go. W październiku HBO Go zmniejszyło cenę miesięcznego abonamentu o 10 zł, by rywalizować z Showmax. Obecnie HBO Go nie ma już jednak presji ze strony tej firmy, która po prostu zwinęła w styczniu 2019 r. interes. Warto w tym miejscu przypomnieć, że HBO Go nabijało się z zamknięcia Showmax w ostatnich dniach stycznia bieżącego roku.

HBO nie komentuje doniesień portalu Pressserwis. Nie wiadomo też, kiedy podwyżka cen miałaby wejść w życie.

Nawet po ewentualnej podwyżce warto zainteresować się ofertą HBO GO. Firma planuje mocną jesień i zimę 2019 r. W tym miejscu sprawdzicie najciekawsze nadciągające filmy i seriale od tej korporacji.

Warto również sprawdzić:

Źródło: https://www.press.pl/tresc/58256,abonament-hbo-go-ma-zdrozec---prawdopodobnie-o-5-zl#

Tagi: hbo hbo go Netflix podwyżki polska seriale vod

Nie przegap