Iza Łęcka Iza Łęcka 23.08.2019 11:01
breaking bad bohaterowie
2230V

Film Breaking Bad został już nakręcony. Bob Odenkirk zdradził wielką tajemnicę

Stworzenie dużej produkcji bez wiedzy fanów to spory wyczyn. Twórcy są nękani przez kolejne przecieki, na plan zdjęciowy próbują dostać się sympatycy aktorów. Wiele jednak wskazuje, że prace na planie„Breaking Bad” już zostały zakończone. Tak twierdzi Bob Odenkirk.

O filmie „ Breaking Bad” wiemy od dawna. W listopadzie ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że produkcja będzie kontynuacją wydarzeń znanych z serialu. Głównym bohaterem został Jesse Pinkman, w którego oczywiście ponownie wcieli się Aaron Paul.

W ostatnich miesiącach ekipa odpowiedzialna za film opublikowała kilka zdjęć, które sugerowały, że już wkrótce rozpoczną się prace na planie – na materiałach pojawił się nawet Bryan Cranston czyli główny charakter cenionego serialu. Musimy jednak pamiętać, że o angażu aktora odpowiedzialnego za ożywienie Waltera White'a wciąż brakowało oficjalnych potwierdzeń. Fani mają kilka teorii, które pozwalają wierzyć, że najbardziej znany nauczyciel chemii ze Stanów Zjednoczonych pojawi się w produkcji.

Moglibyśmy sądzić, że już wkrótce światło dzienne ujrzą pierwsze zdjęcia z planu, twórcy oficjalnie zapowiedzą rozpoczęcia prac, a następnie będziemy obserwować liczne przecieki, ale... Okazuje się, że film został już nakręcony:

„Nie wiem, co ludzie wiedzą, a czego nie wiedzą. Trudno mi uwierzyć, że nie wiesz, że film został nakręcony. Oni to zrobili. Wiesz, co mam na myśli, jak wielka to była tajemnica? Ale tak jest. Zrobili niesamowitą robotę, żeby utrzymać to w tajemnicy.”

Powyższe słowa wypowiedział Bob Odenkirk, którego dobrze kojarzycie z roli Saula Goodmana z „Breaking Bad”. Jak jest możliwe, że twórcom udało się zachować tak wielki sekret przed całą rzeszą wiernych sympatyków serialu?

Możemy w tej sytuacji przypuszczać, że już wkrótce rozpocznie się porządna kampania marketingowa, która pozwoli nam w odpowiedni sposób przygotować się na nowy „Breaking Bad”. Wśród licznych plotek pojawiają się domniemania dotyczące powodu utrzymania sekretu – w filmie naprawdę pojawi się Walter White, a ekipa odpowiedzialna za obraz chce utrzymać ten fakt w dużej tajemnicy... Choć jeśli jest to prawda, to po co były wspomniane wcześniej zdjęcia?

Polecamy również:

Źródło: https://screenrant.com/breaking-bad-movie-filming-done-bob-odenkirk/

Tagi: Aaron Paul breaking bad bryan cranston film zakończenie prac

Nie przegap