Iza Łęcka Iza Łęcka 23.08.2019 09:33
uncharted bez reżysera
942V

Uncharted bez reżysera. Dan Trachtenberg opuszcza film o Nathanie Drake'u

Ciemne chmury wiszą nad filmową adaptacją przygód Nathana Drake'a. Po wielu niejasnościach co do umiejscowienia historii, obecnie producenci filmu muszą zmagać się z kolejnymi zmianami kadrowymi.

Wiele niepokojących zdarzeń miało już miejsce w temacie filmu Uncharted. Po niejasnościach w sposobie przedstawienia historii jednego z najbardziej znanych poszukiwaczy skarbów, Sony Pictures staje przed kolejnym problemem – Dan Trachtenberg rezygnuje z reżyserowania filmu „Uncharted”.

Dan Trachtenberg to kolejny reżyser, który opuszcza ekipę tworzącą film o młodym Nathanie Drake'u. Podobny zwrot miał miejsce między innymi kilka miesięcy temu, gdy Shawn Levy zrezygnował z pełnienia tej roli - a to nie pierwsza taka sytuacja. Jak na razie nie znamy powodów odejścia, jednak przed Sony niemały orzech do zgryzienia – trwają już rozmowy z potencjalnymi zastępcami Trachtenberga. Najprawdopodobniej nowy filmowiec przejmie swoje stanowisko pod koniec lata. Prace na planie mają ruszyć na początku przyszłego roku.

Adaptacja jednego z najbardziej znanych IP od Naughty Dog mogłaby być niezłym kąskiem dla graczy, ale jej powstanie zdecydowanie zbyt się przeciąga w czasie. Producentami filmu są Charles Roven, Alex Gartner oraz Ari i Avi Arad, a w roli Drake'a zobaczymy Toma Hollanda, który jak na razie może świętować sukcesy związane ze znakomitym wynikiem filmu „Spider-Man: Far From Home”. Jak wiemy, scenariusz filmu miał opowiadać o młodym Nathanie Drake'u, który rozpoczyna swoją pierwszą przygodę z przyjacielem i mentorem Sully'm.

W świetle obecnych zawirowań wokół poczynań między Disneyem a Sony, pozostaje nam tylko śledzić dalsze informacje dotyczące adaptacji. Premiera filmu zapowiedziana jest na 18 grudnia 2020 roku.

Polecamy również:

Źródło: https://deadline.com/2019/08/uncharted-tom-holland-movie-dan-trachtenberg-exit-playstation-producing-sony-pictures-1202701962/

Tagi: sony Tom Holland uncharted film

Nie przegap