Tytus Stobiński Tytus Stobiński 22.08.2019 15:14
Homeworld
574V

Homeworld z tajemniczymi sygnałami z galaktyki. Gearbox Software daje nam do zrozumienia, że coś się szykuje

Wraz z końcem września seria Homeworld będzie świętować 20-lecie istnienia. To wyjątkowa okazja, a twórcy w związku z tym najwyraźniej szykują dla nas specjalne ogłoszenie.

Cała sytuacja rozpoczęła się od wpisu Randy'ego Pitchforda, dyrektora generalnego Gearbox Software na Twitterze, w którym zapytał graczy, czy uważają, że 20 urodziny pierwszej odsłony powinny być świętowane w jakiś szczególny sposób. Pod dodanym postem, pojawił się komentarz zespołu Blackbird Interactive, w którym developer uznał, że to świetny pomysł wymagający realizacji. Dla przypomnienia, team ten jest odpowiedzialny za stworzenie Homeworld: Deserts of Kharak.

Jakiś czas później, oficjalny Twitter serii zamieścił tajemniczą informację o nadchodzącej transmisji, a całość została okraszona grafiką prezentującą odległą galaktykę.

Kiedy więc dowiemy się co przygotowali dla nas developer wraz z wydawcą? Już 30 września, kiedy to odbędzie się kolejna edycja PAX West. Wówczas podczas panelu, jaki organizuje Gearbox Software dowiemy się najprawdopodobniej o tym jak nazywa i prezentuje się kolejna część tej szanowanej serii gier strategicznych.

Warto również przeczytać:

 

Źródło: https://gamingbolt.com/homeworld-special-announcement-teased-for-august-30th

Tagi: Blackbird Interactive Gearbox Software Homeworld: Deserts of Kharak

Nie przegap