Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.08.2019 22:30
bad blood netflix
655V

Bard of Blood na Netflix. Szpiegowski thriller na zwiastunie i z datą premiery

Netflix potwierdził premierę kolejnej produkcji przygotowanej dla sympatyków akcji. „Bard of Blood” otrzymał przyjemny zwiastun, który pozwala przygotowywać się na osiem odcinków przepełnionych intrygą.

27 września odbędzie się premiera wszystkich epizodów serialu „Bard of Blood”. Jest to thriller szpiegowski przygotowany na podstawie powieści Bilala Siddiqiego z 2015 roku i przedstawia losy byłego agenta RAW, który wpada w duże kłopoty.

„Wyrzucony z indyjskich służb specjalnych agent Kabir Anand, odważna analityczka Isha Khanna oraz uśpiony agent Veer Singh wspólnie podejmują się tajnej misji w Beludżystanie, gdzie pochwycono czwórkę indyjskich szpiegów. Gdy misja zdaje się zmierzać ku porażce, Kabir — w tej roli Emraan Hashmi — musi stawić czoła demonom z przeszłości, aby zapobiec wybuchowi wojny.”

Pewnie nie będzie to najmocniejsza, tegoroczna premiera Netflixa, ale pierwszy zwiastun wygląda nieźle. Produkcja pewnie trafi w gust największych fanów gatunku, jednak jak widać Netflix stara się zainteresować swoją ofertą bardzo szerokie grono odbiorców.

Główna rola w filmie przypadła Emraanowi Hashmiowi – jest to indyjski aktor filmowy, który systematycznie notuje sukcesy i zbiera pochwały za kolejne role.

Polecamy również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bard of Blood data premiery Netflix serial zwiastun

Nie przegap