Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.08.2019 11:20
Piotr Woźniak-Starak nie żyje
3222V

Nie żyje producent filmowy Piotr Woźniak-Starak

Niestety potwierdziły się najczarniejsze scenariusze związane z poszukiwaniami Piotra Woźniaka-Staraka po wypadku na jeziorze Kisajno.

W niedzielę na jeziorze Kisajno odnaleziono dryfującą motorówkę bez załogi. Okazało się, że podczas ostrego skręcania z łodzi wypadł 39-letni Piotr Woźniak-Starak wraz z 27-letnią kobietą, która zdołała dopłynąć do brzegu.

Niestety z jeziora nie udało się wypłynąć znanemu producentowi filmowemu. Po 5 dniach poszukiwań policja odnalazła ciało Piotra Woźniaka-Staraka, co potwierdziła dzisiaj Prokuratura Okręgowa w Olsztynie po przeprowadzonej identyfikacji zwłok. Obecnie, jak podaje Izabela Niedźwiedzka-Pardela z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, prowadzone są czynności procesowe związane ze śmiercią mężczyzny.

O znalezieniu ciała Piotra Woźniaka-Staraka informował również wiceminister MSWiA.

Piotr Woźniak-Starak wyprodukował filmy: "Bogowie" (za który otrzymał wiele nagród), "Big Love" oraz "Ukrytą grę". Ten ostatni film, w którym zagrał Bill Pullman, trafi do polskich kin 8 listopada 2019 r.

Źródło: https://polskatimes.pl/piotr-wozniakstarak-nie-zyje-wiceszef-mswia-cialo-zostalo-odnalezione-jest-sledztwo-ws-smierci-w-wypadku-nowe-informacje/ar/c1-14365005

Tagi: film nie żyje pitor woźniak starak polska śmierć

Nie przegap