Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.08.2019 19:52
nfs heat
4712V

Need for Speed Heat w 4K. Gameplay pokazuje 2 pełne wyścigi

Na takie mięcho czekaliśmy. Need for Speed Heat zostało zaprezentowane na czystej rozgrywce. Zobaczcie w akcji najnowsze wyścigi Ghost Games oraz Electronic Arts – materiał przedstawia jazdę za dnia oraz w nocy.

Ghost Games już w listopadzie zaprosi szerokie grono odbiorców na swoje nowe wyścigi. Twórcy zaoferują teraz Need for Speed Heat – produkcja przyjedzie jednocześnie na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste. Już wcześniej deweloperzy zapowiedzieli, że nie zamierzają zepsuć swojej pracy przez niepotrzebne mikrotransakcje i zaoferują szerokiej publiczności czystą frajdę pozbawioną jakichkolwiek mechanik niespodzianek.

Już podczas Opening Night Live zerknęliśmy na zwiastun z rozgrywką, ale teraz mamy okazję spojrzeć na dwa pełne wyścigi – pierwszy pokazuje samochody za dnia (legalna rywalizacja pozwala zdobyć pieniądze na ulepszenia) a drugi skupia się na nocnej jeździe (nielegalne zmagania z policją w roli głównej).

Sporo w tym wypadku oczywiście zależy od poczucia szybkości – wielu fanów marki narzekało na brak odpowiedniego doświadczenia w poprzedniej odsłonie. Warto na pewno docenić oprawę – świetnie wyglądają te wszystkie neony odbijające się od trasy... Choć podejrzewam, że jest to raczej kwestia gustu.

Jesteście zainteresowani Need for Speed Heat? Pamiętajcie, że już wcześniej otrzymaliśmy listę samochodów dostępnych w grze na premierę.

Warto sprawdzić:

Tagi: Electronic Arts Ghost Games Need for Speed: Heat