Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.08.2019 14:58
Knights of Honor II król
743V

Knights of Honor II: Sovereign pierwszą niespodzianką THQ Nordic. Zwiastun i szczegóły strategii

THQ Nordic przed targami w Kolonii zapowiedziało przywiezienie na imprezę kilka niespodzianek. Wydawca przedstawił pierwszą grę i dzisiaj poznaliśmy szczegóły z Knights of Honor II: Sovereign.

Knights of Honor II: Sovereign to „pierwszy krok THQ Nordic w kierunku Wielkich Strategii”. Wydawca najwidoczniej ma duże plany związane z tym gatunkiem, ale na dobry początek poznaliśmy tytuł przygotowany przez Black Sea Games.

Celem deweloperów jest „stworzenie średniowiecznej strategii, która utrzyma pełną, oczekiwaną przez graczy głębię, a jednocześnie przełamie zasady przystępności”. Twórcy pozwolą wybrać nam królestwo, które następnie doprowadzimy do wielkiej chwały.

Knights of Honor II: Sovereign oferuje rozgrywkę w czasie rzeczywistym (bez tur) i będzie zawierać rozbudowany „Sąd Królewski”, dzięki któremu zajmiemy się mianowaniem marszałków, duchownych, kupców, dyplomatów czy też szpiegów. Deweloperzy obiecują ciekawe pojedynki oraz „solidny multiplayer”.

Na pierwszy gameplay musimy zaczekać, ale na dobry początek otrzymaliśmy szansę spojrzenia na zwiastun oraz kilka screenów.

Warto sprawdzić:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: black sea games Gamescom Knights of Honor II Sovereign thq nordic

Nie przegap