Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.08.2019 13:54
Black Desert
1294V

Black Desert uderza na PS4. Zwiastun premierowy z gameplayem

Ostatnie dni dzielą nas od premiery Black Desert na PS4. Pora zatem na jeden z ostatnich materiałów promocyjnych tego MMORPG-a.

Black Desert trafiło na początku roku na Xbox One. To nie koniec konsolowej ekspansji tej znanej marki MMORPG. Tytuł trafi już 22 sierpnia również na PS4. Już dzisiaj jednak osoby, które skusiły się na preordery będą mogły zacząć zabawę w Black Desert na konsoli Sony.

O ile w testach Black Desert na PS4 nie trzeba było posiadać wykupionego Plusa, to taki wymóg funkcjonuje już w przypadku finalnego wydania gra.

Przypominam, że Black Desert na Xbox One okazało się trochę rozczarowujące. W konsolowej wersji zabrakło 3 lat aktualizacji i zawartości dostępnej w pecetowej wersji Black Desert Online. Na konsoli nie wybierzemy m.in. nowych klas postaci i nie podejmiemy fabularnych wątków dodanych przez liczne rozszerzenia. Nie znaczy to oczywiście, że nie doczekamy się szeregu rozszerzeń na XOne i PS4. Deweloperzy Black Desert już zapowiadają wiele aktualizacji i świeżej zawartości również na konsolach.

Warto sprawdzić:

Tagi: Black Desert Daum Game Pearl Abyss