Iza Łęcka Iza Łęcka 20.08.2019 10:32
Borderlands 3 bohater z wielką bronią
418V

Borderlands 3 podsumowuje informacje. Studio ujawniło Proving Ground

Twórcy Borderlands 3 nie dają wytchnąć graczom wyczekującym na nową przygodę na Pandorze. Gearbox Software najpewniej zdając sobie sprawę z intensywności materiałów, zdecydował się na przyjemne podsumowanie informacji. Autorzy pomagają wybrać odpowiedniego bohatera na start.

Od kilku tygodni jesteśmy dosłownie bombardowani nowymi materiałami z najnowszej produkcji Gearbox Software. Twórcy pokazali bohaterów, pozwolili nam spojrzeć na sam początek historii, a teraz skupiają się na zadaniach dla doświadczonych mieszkańców Pandory. 

Deweloperzy podczas targów gamescom opublikowali zwiastun zbierający wcześniej przedstawione informacje – to dopiero podsumowanie możliwości bohaterów oraz różnych atrakcji.  Zespół przypomina o rozbudowanej personalizacji, dziesiątkach broni, gadżetach oraz pojazdach. 

W Kolonii Gearbox Software pokusiło się także o zapowiedź Proving Grounds – jest to specjalny tryb sprawdzający umiejętności graczy. Studio zapewni nam wyzwania, podczas których zespoły będą przedzierać się przez trzy lokacje, a ich zadaniem będzie wybicie wszystkich wrogów w określonym czasie. Na końcu obszaru trafimy na bossa, a im szybciej wykonamy zadanie, tym lepsze nagrody czekają do zgarnięcia.

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

 

Gra Cena promocyjna Cena PS Plus
PS4™
Journey to the Savage Planet: Edycja przedsprzedażowa   111,60 zł

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software

Nie przegap