Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.08.2019 19:54
Opening Night Live gamescom
1341V

Gamescom Opening Night Live. Oglądajcie z nami prezentacje nowych gier

Geoff Keighley otrzymał szansę zaprezentowania graczom kolejnych produkcji. Znany dziennikarz i organizator The Game Awards tym razem jest gospodarzem Opening Night Live. Impreza rozpocznie tegoroczny gamescom i pozwoli nam poznać nowe produkcje zmierzające na wiele platform. Zamierzacie oglądać show? Zapraszamy.

Opening Night Live to specjalne wydarzenie rozpoczynające tegoroczny gamescom. Organizatorzy postanowili w huczny sposób otworzyć show pokazując nowe tytuły na specjalnej konferencji. Gospodarzem imprezy został Geoff Keighley, którego na pewno dobrze kojarzycie z The Game Awards.

Show zapowiada się świetnie z jednego powodu – organizatorzy przygotowali dwie godziny obładowane grami. W przeciągu 120 minut zobaczymy 25 prezentacji i choć oczywiście na liście pojawią się pewnie także mniejsze tytuły, to możemy liczyć na duże gry AAA.

Borderlands 3, FIFA 20, Disintegration, Predator: Hunting Grounds, Need for Speed Heat, Death Stranding, a nawet Call of Duty: Modern Warfare czy też Iron Harvest – to tylko wstępne zestawienie, więc jak widać... Na pewno nie będziemy się nudzić.

Opening Night Live rozpocznie się o godzinie 20:00. Live-stream z imprezy zobaczycie w tym miejscu, a na naszym portalu pojawią się wszystkie najważniejsze zapowiedzi.

Warto spojrzeć:

Tagi: Gamescom gamescom opening night live live-stream opening night live

Nie przegap