Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 18.08.2019 15:40
Age of Empires na Gamescom 2019
1489V

Age of Empires zawita na Gamescom 2019

Wygląda na to, że podczas transmisji Xboksa, z tegorocznego Gamescomu, ekipa odpowiedzialna za Age of Empires będzie miała dla wszystkich zainteresowanych ciekawe ogłoszenie.

Marka Age of Empires to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych przedstawicieli segmentu gier strategicznych. Najwięksi fani nawet dziś grają w leciwe, pierwsze wydania tej niezwykle udanej produkcji. Każdy z nich czeka jednak na pewno na nowe części, bo te zawsze ekscytują. 

Na ten moment wiemy, iż w produkcji są Age of Empires II: Definitive Edition oraz Age of Empires IV. Więcej informacji na temat którejś z nich (a może obu), poznamy już jutro podczas konferencji Xboksa na Gamescomie. Wiadomość tę przekazano za pośrednictwem oficjalnego konta Age of Empires na Twitterze. 

Grafika zamieszczona we wpisie wskazuje na to, że zapowiedź będzie związana z Age of Empires II: Definitive Edition. Biorąc pod uwagę, iż została ona ujawniona podczas tegorocznego E3, teraz jest odpowiedni czas, aby przekazać więcej szczegółów na jej temat. 

Oczywistym jest też, że wielu z nas życzyłoby sobie zobaczyć  Age of Empires IV, które pierwotnie zapowiedziane zostało właśnie podczas Gamescomu, ale dwa lata temu, w 2017 roku. I choć wątpliwe jest, abyśmy dostali już datę premiery, to nawet krótki materiał z gry, pokazujący, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, byłby niezwykle ekscytujący

Sprawdź także: 

 

Źródło: https://www.dualshockers.com/age-of-empires-gamescom-news/

Tagi: Age of Empires IV Microsoft Studios Relic Entertainment