Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 17.08.2019 20:21
NHL 20 Franchise Mode
514V

NHL 20. Nowy zwiastun prezentuje Franchise Mode

Na oficjalnym kanale gry, na YouTube, niedawno pojawił się długi zwiastun prezentujący to, co przyniesie Franchise Mode w nadchodzącym roku.

Choć u nas cykl gier NHL nie cieszy się takim zainteresowaniem jak pozostałe gry sportowe od EA, to jednak warto dać szansę nadchodzącej odsłonie hokeja na lodzie. Elektronicy cały czas rozwijają swoją produkcję, a ta cieszy się w Stanach ogromnym zainteresowaniem. 

Jednym z głównych trybów gry jest Franchise Mode. I na tym też skupili się twórcy w najnowszym zwiastunie. Zainteresowani mogą przez ponad 20 minut podziwiać to, co udało się ulepszyć, dodać i zmienić względem poprzednich odsłon gry. 

W Franchise Mode, w NHL 20, wprowadzeni zostaną trenerzy! Każdy ze swoim własnym stylem i oceną. Co ważne, nie będzie to zwykła, tania zagrywka, a rzeczywisty wpływ na grę naszego zawodnika, jak i całej drużyny!

Kolejnym dużym rozwinięciem jest sekcja wywiadów. Będzie można je wykorzystać, aby lepiej zrozumieć, do czego zdolny jest każdy z trenerów. Będą oni mogli być zatrudniani i zwalniani - nawet w trakcie sezonu. Ciekawostką jest, że w tej roli dane nam będzie oglądać także emerytowanych zawodników

Na papierze wygląda to świetnie, a jak wypadnie w rozgrywce, przekonamy się już 13 września. Wtedy na półki sklepowe trafi najnowsza odsłona NHL. Oczywiście wyłącznie na PlayStation 4 oraz Xbox One!

Źródło: https://gamingbolt.com/nhl-20-revamps-franchise-mode-with-coaches

Tagi: EA Vancouver Electronic Arts NHL 20

Nie przegap