Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 17.08.2019 10:23
Sega szykuje się do zapowiedzi. Na gamescomie poznamy Humankind?
651V

Sega szykuje się do zapowiedzi. Na gamescomie poznamy Humankind?

Sega zapowiadała ostatnio, że przywiezie na tegoroczny gamescom kilka mocnych gier, a w tym zupełnie nową markę AAA. Teraz zaś firma puściła tajemniczego tweeta i zastrzegła sobie nazwę Humankind.

Po wielu latach mocnej posuchy, tegoroczny gamescom zapowiada się naprawdę ciekawie. Już w poniedziałek będziemy świadkami kilku transmisji na żywo, gdzie najwięksi światowi wydawcy zapowiedzą swoje nadchodzące produkcje.

Jednym z nich ma być oczywiście Sega, która pokłada w niemieckich targach spore nadzieje i zaprezentuje nam tu kilka mocnych produkcji. Kilka dni temu Japończycy pochwalili się, że przywiozą do Kolonii nowe IP rangi AAA, wczoraj zaś puścili na Twitterze pierwszą pobudzającą atmosferę zajawkę. 

Rzeczony tweet prezentuje jedynie gif z urządzeniem pokazującym puls jakiejś żywej istoty - z jednej strony można by pomyśleć, że to będzie coś związanego z marką Two Point Hospital, jednakże całość okraszona została jeszcze odnośnikiem do strony internetowej hmkd.sega.com

Tutaj zaś do akcji wkroczył japoński portal o grach Gematsu i odkrył, że Sega zastrzegła sobie w kilku regionach świata nazwę Humankind, co z kolei jest zgodne z powyższą stroną HMKD. Niestety nie wiadomo jeszcze co to będzie za produkcja, ale trzeba przyznać, że zapowiada się intrygująco.

Źródło: https://gematsu.com/2019/08/sega-launches-hmkd-teaser-website

Tagi: gamescom 2019 Humankind Sega

Nie przegap