Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.08.2019 20:18
MGS PSX
721V

PSX Extreme: Gry, które przepowiedziały przyszłość

Twórcy gier prześcigają się w przygotowywaniu historii. Jedne są lepsze, inne gorsze, ale od czasu do czasu deweloperom udaje się stworzyć opowieść, która ma sens dopiero za kilka lat. Niektóre produkcje przewidziały przyszłość i ten temat postanowił przybliżyć KOMODO.

Wydarzenia z niektórych gier nabierają smaku dopiero po latach. W dniu premiery historie są czasami niezrozumiałe lub przez niektórych uważane za przesadzone, ale od czasu do czasu zdarzają się momenty, gdy fikcja staje się rzeczywistością.

Właśnie z tym tematem – produkcji przepowiadających przyszłość – zmierzył się KOMODO w najnowszym numerze PSX Extreme:

"Growe historie science fiction pozostają takie dopóty, dopóki są jedynie wytworem wyobraźni ich twórców. Co jednak w sytuacji, gdy stają się faktem?"

To oczywiście są wyjątki, jednak zebrane na czterech stronach przypadki potrafią dać do myślenia. Twórcy mają czasami sporo szczęścia lub jeszcze więcej przeczucia i w taki sposób powstają gry, które faktycznie przewidują lub raczej zapowiadają przyszłość.

Jesteście zainteresowani tekstem? Zapraszamy do najnowszego numeru PSX Extreme. Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj, a numer zamówicie w sklepie wydawcy.

Tagi: gry przewidują przyszłość komodo Psx extreme