Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.08.2019 10:00
Astral Chain
484V

Astral Chain zapowiada się wspaniale. Pierwsze minuty z angielskiej wersji

Wygląda na to, że jeszcze w sierpniu Switch dorobi się kolejnej znakomitej i ekskluzywnej produkcji. Chodzi oczywiście o świetnie się zapowiadające Astral Chain.

Ostatnio mogliśmy obejrzeć aż 8 minutowy zwiastun Astral Chain. Trailer był o tyle ciekawy, że oprowadzał po wszystkich najważniejszych motywach Astral Chain. Tym razem popatrzeć możemy na spore dawki gameplayu z angielskiej wersji językowej. 

Oprócz rozgrywki zarejestrowanej przez GameInformera zachęcam was do zerknięcia na pierwsze minuty, z samego rozpoczęcia Astral Chain. Jak widać zabawę zaczynamy od sekwencji jazdy motocyklem.

Warto przypomnieć, że w grze kierujemy tandemem bohaterów - działamy zawsze w parze z humanoidalnym "robotem - bronią", zwanym Legionem. Reżyserią gry zajął się Takahisa Taura, znany z pracy nad NieR: Automata. Pieczę nad produkcją sprawuje natomiast sławny Hideki Kamiya, autor serii Bayonetta. Z tak znakomitymi deweloperami możemy zatem spodziewać się wspaniałej przygody i przede wszystkim świetnie dopracowanej akcji i gameplayu.

Warto sprawdzić:

Tagi: Astral Chain Nintendo PlatinumGames