Iza Łęcka Iza Łęcka 16.08.2019 11:27
zaginięcie ethana cartera porównanie grafik.
658V

Zaginięcie Ethana Cartera na porządnym porównaniu. Jak radzi sobie wersja na Nintendo Switch?

Po raz kolejny możemy zasiąść za sterami detektywa Prospero, smakując w historii poszukiwań małego chłopca i odkrywania kolejnych sekretów zapyziałego miasteczka. Jak jednak prezentuje się wizualnie wersja na Nintendo Switch? Mamy zestawienie obecnej wersji ze Switcha z grafiką z Xboksa One.

Premiera Zaginięcia Ethana Cartera na Nintendo Switch miała miejsce wczoraj. Gracze ponownie mogą zanurzyć się w mrocznych tajemnicach miasteczka Red Creek Valley, poszukując zaginionego chłopca, tym razem zasiadając na kanapie z japońską konsolą. Warto dodać, że wersja na konsolę Big N posiada polską lokalizację.

Wersja, która wystartowała w 2014 roku pierwotnie wylądowała na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych. Tworząc kolejne miejscówki, ekipa Adriana Chmielarza korzystała z nowoczesnej technologii fotogrametrii i algorytmu Scale Invariant Feature Transform, dzięki czemu gra mogła poszczycić się niespotykanym wręcz realizmem i odwzorowaniem poszczególnych krajobrazów i obiektów. Przeniesieniem wersji na Nintendo Switch zajęły się studia The Astronauts oraz SPIN Software – jak podkreślają twórcy, zabieg był sporym wyzwaniem, którego wymagało również stworzenie części kodu od nowa.

Jak zatem prezentują kolejne miejsca z Zaginięcia Ethana Cartera? Dokładne porównanie tych samych miejscówek z wersji na Nintendo Switch i Xboksa One pozwala spojrzeć na efekty pracy twórców.

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: The Astronauts Zaginięcie Ethana Cartera

Nie przegap