Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.08.2019 17:00
Mutant Year Zero: Road to Eden bohaterowie
1948V

Mutant Year Zero: Road to Eden i Hyper Light Drifter za darmo!

Epic Games rozdaje kolejne produkcje. Od dzisiaj gracze na PC mogą zapoznać się z Mutant Year Zero: Road to Eden i Hyper Light Drifter. Obie gry pobierzecie za darmo przez najbliższe siedem dni.

Epic Games kontynuuje swój pozytywny trend rozdawania świetnych gier na swojej platformie. W ostatnich tygodniach zagraliśmy za darmo w między innymi For Honor, Alan Wake, Moonlighter czy też This War of Mine, a teraz nadszedł czas na dwie kolejne perełki.

Mutant Year Zero: Road to Eden zadebiutowała pod koniec ubiegłego roku i gra trafiła w serca fanów taktycznych strategii. Na początku tytuł miał małe problemy z balansem, ale autorzy dopracowali produkcję, która oferuje kapitalną rozgrywkę.

Drugą pozycją jest Hyper Light Drifter. Zręcznościowy RPG początkowo zadebiutował na PC (marzec 2016 roku), a później został przerzucony na PlayStation 4, Xboksa One (lipiec 2016) i w ostateczności na Nintendo Switcha (wrzesień 2018). Gra w zależności od wersji zgarnęła w recenzjach od 76 do 84%.

Mutant Year Zero: Road to Eden i Hyper Light Drifter pobierzecie na PC za darmo do 22 sierpnia. Skorzystajcie z poniższych linków:

Od 22 sierpnia pobierzemy Fez.

Warto spojrzeć:

Tagi: Epic Games Hyper Light Drifter Mutant Year Zero: Road to Eden promocja za darmo