Iza Łęcka Iza Łęcka 15.08.2019 10:56
PC Building Simulator RTX
916V

PC Building Simulator podbija konsole. Gameplay prezentuje wszystkie uroki PC Master Race

Konsolowcy nie byli gotowi do wymiany kart graficznych, skanowania systemów i nakładania pasty termoprzewodzącej na procesor, choć twórcy PC Building Simulator sprawdzają ich umiejętności. Gra wylądowała na PlayStation 4, Xboksach One oraz Nintendo Switchach, zbierając pozytywne opinie.

PC Building Simulator osiągnęło spory sukces na komputerach osobistych i pewnie tylko najwięksi szaleńcy mogli spodziewać się, że twórcy zdecydują się wrzucić swoją perełkę na konsole.

Premiera PC Building Simulator na trzech nowych platformach (PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch) odbyła się w tym tygodniu. Gra zbiera sporo pochwał od graczy, którzy nie spodziewali się, że taka rozgrywka może zapewnić aż tyle frajdy.

Poniżej możemy sprawdzić gameplay z PC Building Simulator w wersji na konsolę Nintendo. Tytuł jest typowym symulatorem, który podejmuje ciekawą tematykę, więc nie powinno dziwić, że znajdują się kolejni zainteresowani taką zabawą.

Z tego miejsca pojawia się pytanie wobec naszych konsolowców – zamierzacie wybrać się na nowe tereny, postawić na biurku obudowę i dorzucić mocnego RTX-a? PC Building Simulator może okazać się dobrym wstępem do większej miłości.

Polecamy również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Claudiu Kiss PC Building Simulator The Irregular Corporation

Nie przegap