Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 11.08.2019 16:58
Fire Emblem: Three Houses z nowym trybem
724V

Fire Emblem: Three Houses. Szczegóły dotyczące Trybu Lunatic w plikach gry

Jeśli gra wciągnęła Was na tyle, że już zdążyliście ukończyć ją na każdy z trzech możliwych sposobów, to być może wcale nie przyjdzie Wam się długo nudzić. W plikach gry doszukano się szczegółów na temat nowego trybu trudności!

Choć Fire Emblem: Three Houses samo w sobie zapewnia zabawę na nawet ponad 100 godzin, to zdaje się, że w grze może pojawić się niedługo nowy, jeszcze trudniejszy tryb! Informacje przekazał jeden z graczy, który postanowił przeszukać dokładnie pliki gry. 

Jak donosi rzeczony użytkownik, kryjący się na Reddicie pod nickiem DeathChaos25, nowy tryb ma nazywać się Lunatic (lub Maddening). Co miałoby go charakteryzować? Bossowie mogliby aktywnie poruszać się po planszy, wszyscy wrodzy łucznicy dostaliby Poison Strike, natomiast złodzieje umiejętność Pass. Niektóre mniejsze jednostki także dostałyby garść wzmocnień. 

Co ciekawe, ten sam gracz natrafił także na jeszcze inny poziom trudności - Infernal. Jednak, w przeciwieństwie do Lunatic Mode, nie można go na ten moment odtworzyć. Dzieje się tak ze względu braku jednostek na mapach bądź przez zbyt silnych przeciwników (nawet na poziomie 99).

Na ten moment pozostaje więc czekać na jakiekolwiek oficjalne informacje i ewentualne wprowadzenie nowych trybów, aby ponownie zanurzyć się w świat Fire Emblem: Three Houses!

Więcej o Fire Emblem: Three Houses:

Źródło: https://nintendoeverything.com/fire-emblem-three-houses-datamine-reveals-early-details-about-lunatic-mode/

Tagi: Fire Emblem: Three Houses Intelligent Systems Nintendo