Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 11.08.2019 11:17
MediEvil. Sir Daniel walczy na nowym materiale z rozgrywki
1648V

MediEvil. Sir Daniel walczy na nowym materiale z rozgrywki

Remake MediEvila nadciąga wielkimi krokami, dlatego też Sony zdecydowało się na mocniejszą promocję gry, dzięki któej Sir Daniel może zaprezentować graczom swoje możliwości.

Na porządny powrót MediEvila gracze musieli czekać niemalże 20 lat, gdyż to właśnie w 1999 roku ukazała się ostatnia (zaledwie druga) odsłona serii z prawdziwego zdarzenia. Gdzieś tam po drodze mieliśmy jeszcze remake "jedynki" wykonany na PlayStation Portable, ale to nie było to, na co tak naprawdę czekali fani szlachetnego rycerza.

Sir Daniel Fortesque powróci na PlayStation 4 już 25 października i po raz kolejny zabierze nas na wojnę z Zarokiem i jego armią zombiaków. Tak jak w kultowym oryginale z pierwszego PlayStation zwiedzać tu będziemy krainę Gallowmere, zaś nasz kościsty przyjaciel dzierżyć będzie w dłoni potężny oręż.

Podczas imprezy Game XP, jaka odbyła się w Portugalii, gracze mieli okazję pograć w demonstracyjną wersję MediEvila, co na kamerze uwieczniła redakcja Voxela. Niestety całość została nagrana metodą off-screen, więc nie możemy tu mówić o powalającej jakości - niemniej jednak materiał pokazuje kilka fajnych fragmentów rozgrywki.

Warto przeczytać:

Tagi: MediEvil (2019) Other Ocean Interactive Sony Interactive Entertainment

Nie przegap