Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 10.08.2019 15:41
Thor Love and Thunder z ukończonym scenariuszem
1482V

Thor Love And Thunder. Taika Waititi skończył prace nad scenariuszem

Taika Waititi, odpowiedzialny za stworzenie czwartej odsłony Thora, zakończył właśnie prace nad scenariuszem do filmu. Oznacza to, że jego realizacja powinna rozpocząć się zgodnie z planem. 

"Thor Love And Thunder" to zdecydowanie jedna z głośniejszych zapowiedzi nadchodzącej fazy Marvel Cinematic Universe. Będzie to zaledwie jedna z dwóch kontynuacji filmowych z wcześniejszych lat (drugą jest oczywiście "Doctor Strange") i jednocześnie ta, która zapewni swego rodzaju nowe otwarcie. 

Jak donosi portal Deadline, Taika Waititi ukończył scenariusz do rzeczonego filmu. Należą się za to słowa uznania, albowiem popularny twórca zdaje się pracować bez wytchnienia. W przyszłym miesiącu zadebiutuje jego film "Jojo Rabbit", a do tego na bieżąco pracuje przy "Next Goal Wins", którego nagrania rozpoczną się jeszcze tej jesieni. 

Wyczyn Waititiego pozwoli na planowe rozpoczęcie zdjęć do "Thor Love And Thunder", które ustalono na początek 2020 roku. Jeśli chodzi o samą premierę najnowszej części przygód Gromowładnego bohatera Marvela, tę ustalono na 5 listopada 2021 roku

Więcej o Thorze:

Tagi: Taika Waititi thor Thor Love And Thunder

Nie przegap