Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.08.2019 19:22
samsung galaxy note 10
2663V

Samsung nie śmieje się już z Apple. Firma usunęła reklamy przez Galaxy Note 10

„Nie śmiej się dziadku z czyjegoś wypadku... Bo Twoi inżynierowie zrobią to samo” - taką radę pewnie usłyszeli marketingowcy Samsunga, którzy zdecydowali się usunąć reklamy nabijające się z niedogodności w iPhone'ach. Wszystkiemu winny jest Samsung Galaxy Note 10.

Samsung zaprosił dziennikarzy i fanów nowoczesnych technologii na wydarzenie prezentujące Samsunga Galaxy Note 10 – wszystkie informacje dotyczące sprzętu możecie poznać na naszej witrynie.

Korporacja podczas show oraz w materiałach promocyjnych nie wspomniała o jednym, drobnym detalu – rezygnacji z wejścia audio. Problemem pewnie nie jest samo usunięcie portu, a wielka kampania promocyjna wymierzona w Apple.

Samsung przez wiele miesięcy promując swoje produkty wspominał o brakach w iPhone'ach – firma wyśmiewała brak wejścia na karty microSD, niedogodności związane z przejściówkami, charakterystyczne wcięcie, czy też właśnie problemy z podłączeniem słuchawek na kablu.

Apple nie musiało długo czekać. Teraz Samsung Galaxy Note 10 ląduje na półkach sklepowych i urządzenie jest pozbawione oczekiwanego portu. Co w tej sytuacji robi Samsung? Usuwa kampanię promocyjną oraz wszystkie materiały.

Na szczęście fani pamiętali, więc bez najmniejszego problemu możemy spojrzeć na reklamy:

Warto spojrzeć:

Źródło: https://www.androidauthority.com/samsung-headphone-jack-ads-1017246/

Tagi: apple iphone reklama Samsung Samsung Galaxy Note 10