Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.08.2019 17:02
GNOG
596V

GNOG za darmo. Wkrótce pobierzemy Mutant Year Zero: Road to Eden i Hyper Light Drifter

Epic Games rozdaje kolejną produkcję. Po mocnych hitach AAA, nadszedł czas na mniejszy tytuł, którego nie możemy bagatelizować. GNOG to kawał logicznej produkcji, która w swoim czasie została dobrze przyjęta przez graczy.

W ostatnich tygodniach Epic Games rozpieszczało graczy – pobraliśmy za darmo między innymi For Honor oraz Alan Wake. Na kolejne hity musimy zaczekać, ale teraz możemy zapoznać się z GNOG.

GNOG zadebiutował na urządzeniach mobilnych i PlayStation 4 w 2017 roku – tytuł zgarnął oceny na poziomie 77-82% i został doceniony za ciekawe oraz angażujące zagadki. Nie jest to oczywiście najciekawsza propozycja przygotowana dla klientów Epic Games Store, ale w wolnej chwili można poświęcić grze kilka minut.

Warto wspomnieć, że GNOG to produkcja logiczna 3D umiejscowiona w dotykowym świecie zabawek i tajemnic. Podczas rozgrywki naszym zadaniem jest wskazywanie, klikanie, chwytanie, szturchanie, obracanie i tym samym odkrywanie świata znajdującego się wewnątrz czarujących głów potworów. GNOG pobierzecie ze strony EGS.

Mało? Już 15 sierpnia pobierzemy Mutant Year Zero: Road to Eden i Hyper Light Drifter! Epic Games ponownie zaoferuje dwie naprawdę mocne produkcje, które na pewno zainteresują wielu graczy.

Tagi: Epic Games Epic Games Store gnog za darmo

Nie przegap