Roger Żochowski Roger Żochowski 12.06.2010 12:49
Trzeci gracz do "koryta" MMA
684V

Trzeci gracz do "koryta" MMA

Wszystko wskazuje na to, że UFC Undisputed 2010 i EA Sports MMA doczekały się konkurencji, która zamierza dostarczyć najbardziej realistyczny symulator MMA na rynku.  Czy jednak nie jest to czasem rzucanie się na głęboką wodę?xxxxx
 

 

Mowa o grze Supremacy MMA, za której produkcją stoi studio Kung Fu Factory. Co ciekawe, autorzy gry nie są w tej dziedzinie żółtodziobami, bowiem część ekipy pracowała wcześniej nad serią UFC przeznaczoną na Dreamcasta a także nad takimi tytułami jak The Warriors czy UFC Undisputed 2009. Gra pojawi się zarówno na PS3 jak i Xboksie 360, jednak pierwszych konkretów mamy się dowiedzieć dopiero podczas targów E3. 
 

"Naszym celem jest stworzenie gry o MMA, tak realistycznej jak to tylko możliwe i dostarczenie graczom zupełnie nowych doświadczeń. Nasz zespół nieustannie bada każdy aspekt tego sportu, aby stworzyć grę o MMA, jakiej jeszcze nie było."
 

- powiedział dyrektor kreatywny Ricci Rukavina. Ostre słowa, jednak jeśli nie będą one podparte jakimiś mocnymi dowodami, szansę na wygraną z gigantami tego rynku są raczej niewielkie. Czekamy na konkrety.

 


 

Tagi: e3 2010 kung fu factory supremacy mma