Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 03.08.2019 10:26
Poznajcie tajemnice skrywane przez Borderlands 2
1911V

Poznajcie tajemnice skrywane przez Borderlands 2

Borderlands 2 jest jednym z najlepszych sieciowych shooterów ostatnich lat, a swoją sławę zawdzięcza przede wszystkim świetnemu humorowi, dobrej rozgrywce i wielu smaczkom ukrytym przez twórców.

Ekipa programu Boundary Break znów wykonała kawał świetnej roboty i pokazała nam niemożliwe normalnie do znalezienia tajemnice jakie skrywane są w Borderlands 2.

Tym razem autorowi odcinka towarzyszył jeden z programistów pracujący przy prawie wszystkich odsłonach serii Borderlands, Kyle Pittman. W poniższym materiale będziecie mogli zobaczyć jak wieloletnia produkcja danej gry i różne zmiany jakie zachodzą podczas procesu projektowania poziomów, mogą wpłynąć na kilka całkiem ciekawych mniej lub bardziej celowych wpadek.

Z racji tego, że druga odsłona Borderlands powstawała na Unreal Engine 3, dowiecie się także co nieco o mechanizmach jakimi rządzi się tworzenie gier na silniku Epic Games. Jeśli ciekawi Was dlaczego Claptrap siedzi w pozie T pod lodowcem, albo dlaczego niektóre obiekty mają różową kolorystykę, czy też po co twórcom 4 korytarze umieszczone pod światem gry, na pewno będziecie zadowoleni.

Polecamy również:

Źródło: YouTube

Tagi: 2K Games Borderlands 2 Gearbox

Nie przegap